top of page

The Importance of Healing

 

Hiç düşündünüz mü vücudunuz hiç iyileşmeseydi ne halde olurdunuz? Oluşan her çizik öylece kalsaydı? Ya kırılan her kemik kırık şekilde kalsaydı? Her çarpma, çürük ve yanmayı düşünün. Her çizik veya kesilen yeriniz ??? Vücudunuz hiç iyileşmemiş olsaydı nasıl olurdunuz? Tamamen harap bir halde olurdunuz!

Ama biz bir bedenden daha fazlasından oluşuruz; bir kalbimiz var. Ve sadece fiziksel değil, duygusal olan bir kalbimiz. Daha da önemli bir soru şu olurdu: ya kalbiniz hiç iyileşmezse?
Fiziksel olarak zarar görmeden yaşamak imkansızdır. Ne kadar dikkatli olursanız olun, bir gün kalbiniz kırılır. Bir şey kırılacak veya bir yeriniz çürüyecektir... Ve fiziksel iyileşmeye ihtiyacınız olacaktır…
Duygusal olarak incinmeden hayatı yaşamak da imkansızdır. Ne kadar dikkatli olursanız olun, sonunda yanlış anlaşılırsınız. Sözleriniz yanlış anlaşılır ve hayalleriniz yıkılır... Ve duygusal iyileşmeye ihtiyacınız olur...
Duygusal acıların nasıl hissettirdiğini biliyorsunuz. Belki de buna çok aşinasınızdır. Kalbiniz, uğradığınız suistimallerin ve ihmallerin çiziklerini taşır. Ve hepiniz bir gün, yalanlara, dedikodulara maruz kalır veya terkedilirsiniz. Birileri size sırtını döner, acımasızca eleştirir ya da görmezden gelir. Ve işte o anlarda duygusal kırılmalar yaşarsınız...
Ancak vücudumuzdan farklı olarak, kalbimiz her zaman otomatik olarak kendini iyileştirmez. Ve eğer iyileşme gerçekleşmezse, biriken yaralanmaların duygusal bir karmaşası haline geliriz. Bu size kendinizi veya tanıdığınız birini hatırlatıyor mu?
Kalbinizin iyileşmeye ihtiyacı var mı? O zaman sizin için dua ettiğimizi bilin. Tanrı bunu bugün okuyacağınızı biliyordu. Belki de şifaya ihtiyacınız olduğunu biliyordu.
Ve hatırlayın Onun derin şifa sevgisi ne kadar derin olursa olsun herhangi bir yarayı iyileştirebilir. Kalbinizi O'na açın. Onunla acınızı paylaşın. O sizi anlayacaktır. Sonuçta, kırılmanın ve reddedilmenin nasıl bir şey olduğunu biliyor.
Acılarınızı saklamaya çalışmayın. Onları Tanrı'nın önünde açın. Kalbinizi ve ruhunuzu olduğu gibi dökün. O sizi dinleyecektir ve  O'nun nihai Şifacı olduğunu göreceksiniz.
Şifa KALPLERİ ONARIR,

ACILARI DİNDİRİR,

HAYALLERİ YENİLER…
RAHATLAR, GÜÇLENİR VE İYİLEŞİR

ve DÖNÜŞÜRSÜNÜZ…

​Bu anlamda size mucizevi Frekans Cihazı Healy ile tanışmanızı önermek istiyorum. Daha fazla bilgiyi aşağıdaki siteden alabilirsiniz. 

https://www.healyturk.com

bottom of page